Kolumna, budynek sądu

Dlaczego CITO?

CITO, to przede wszystkim piętnastoletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku. Nasze Biuro stanowi zespół wykwalifikowanych specjalistów, w tym prawników oraz osób z doświadczeniem w likwidacji szkód po stronie zakładów ubezpieczeń. Współpracujemy z rzeczoznawcami samochodowymi, kosztorysantami remontowo – budowlanymi i lekarzami. Oferujemy kompleksowe dochodzenie odszkodowań w szkodach:

  • komunikacyjnych (na pojazdach osobach) z OC sprawcy oraz dobrowolnych ubezpieczeń AC i NNW,
  • majątkowych z OC sprawcy oraz dobrowolnych ubezpieczeń mienia,
  • na osobach z ubezpieczeń dobrowolnych,
  • rolniczych, w tym sporach z ARiMR i KOWR,
  • z wypadków przy pracy w sporach z ZUS i KRUS.

CITO, to nie tylko odszkodowania, to również szeroko rozumiana pomoc prawna, zarówno w postępowaniach przesądowych, jak i sądowych. To również najem pojazdów zastępczych w szkodach komunikacyjnych w ramach OC sprawcy zdarzenia, ale i wypożyczalnia samochodów w ramach najmu prywatnego. CITO, to wreszcie konkurencyjne ceny i najwyższa jakość usług!

Jeżeli jesteś osoba poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego albo masz inny problem natury prawnej, konicznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #wypadek #kolizja #nieszczesliwypadek #wypadekprzypracy #zus #krus #arimr #kowr #szkoda #ubezpieczenie #polisa #szkodanaosobie #szkodaosobowa #szkodanapojezdzie #szkodakomunikacyjna #szkodanamieniu #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito