Banknoty 100 zł

Czy wiesz, że nawet ponad 90% odszkodowań jest zaniżonych?

Twoje zapewne też! Dotyczy to świadczeń wypłacanych w każdego rodzaju szkodach. Niekiedy, po prawidłowym przeliczeniu wartości szkody okazuje się, że do odzyskania jest jeszcze kilkukrotnie, a nawet kilkunastokrotnie wyższa kwota. W naszej ponad piętnastoletniej praktyce uzyskaliśmy dla naszych Szanownych Klientów setki tysięcy złotych dopłat do nieuczciwie wyliczonych odszkodowań. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my przeanalizujemy Twoją sprawę, oszacujemy rzeczywistą wartość szkody, a następnie wyegzekwujemy od ubezpieczyciela należną Tobie dopłatę. Nie musisz nic robić – wystarczy, że chwycisz za telefon – resztą zajmiemy się my!

Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00. Jednocześnie informujemy, że w dniu 04 czerwca 2021 r. (piątek) Biuro będzie nieczynne dla interesantów.

#oc #ac #nw #nnw #wypadek #kolizja #nieszczesliwypadek #szkoda #ubezpieczenie #polisa #szkodanaosobie #szkodaosobowa #szkodanapojezdzie #szkodakomunikacyjna #szkodanamieniu #zadoscuczynienie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito