Składanie podpisu na dokumencie

CITO, to nie tylko odszkodowania!

Nasze Biuro świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianej, kompleksowej pomocy prawnej w każdej dziedzinie, od prawa cywilnego, poprzez rodzinne, aż po karne. CITO, to zespół wykwalifikowanych specjalistów, w tym również prawników. Współpracujemy z kilkoma kancelariami, a także rzeczoznawcami samochodowymi oraz budowlanymi. Każdą sprawę wymagającą odwołania do specjalistycznej wiedzy konsultujemy z fachowcami. Oferujemy bezpłatne analizy, a następnie prowadzenie spraw w konkurencyjnych cenach.

Jeżeli masz jakikolwiek problem natury prawnej, postaw na jakość i zgłoś się do CITO! Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#prawo #pomocprawna #prawokarne #prawocywilne #prawogospodarcze #praworodzinne #prawospadkowe #odszkodowania #dochodzenieodszkodowan #kancelaria #kancelariaprawna #cito