Pole, zboże, szkody rolnicze

CITO pomaga również w szkodach rolniczych!

Lato w pełni. Rolnicy ruszyli do ciężkiej pracy w polu. Czas żniw, to niestety również ryzyko szkód w gospodarstwie. CITO oferuje pełną gamę usług prawnych w dochodzeniu odszkodowań w szkodach na pojazdach i maszynach rolniczych i szkodach osobowych po nieszczęśliwych wypadkach – tak w ramach własnych dobrowolnych polis ubezpieczenia, jak i w ramach odpowiedzialności cywilnej sprawcy. Nasze Biuro przy ocenie spraw współpracuje z rzeczoznawcami i specjalistami z różnych dziedzin. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i priorytetowo, a naszym celem jest przede wszystkim zadowolenie klientów CITO!

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, prowadzisz gospodarstwo rolne lub w takim gospodarstwie pracujesz, koniecznie zgłoś się do CITOpo bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanaosobie #szkodanapojeździe #szkodanamieniu #szkodarzeczowa #szkodawgospodarstwie #szkodarolna #szkodarolnicza #wypadek #kolizja #nieszczęśliwywypadek #maszynarolnicza #żniwa #kowr #arimr #odszkodowanie #zadośćuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #polisa #umowaubezpieczenia #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito