Bezpłatna analiza stare szkody

CITO bezpłatnie przeanalizuje Twoje stare szkody!

Masz wolne? Korzystając z wakacji, warto sięgnąć pamięcią kilka lat wstecz i zastanowić się, czy w ciągu ostatnich trzech lat nie wydarzyło się coś, za co powinno się otrzymać odszkodowanie? A może wypłacono Ci świadczenie za szkodę, ale jego wysokość wydaje Ci się być zaniżona? Jeżeli szkoda jest skutkiem przestępstwa, czas do jej zgłoszenia bądź podważenia decyzji ubezpieczyciela wynosi aż dwadzieścia lat! Nie ma sensu rezygnować z walki o należne Ci pieniądze, zwłaszcza że możesz zlecić to specjalistom takim, jak CITO i dalej cieszyć się urlopem! Niemal każde odszkodowanie jest zaniżone, a nawet z pozoru zakończona sprawa, może jeszcze przynieść Ci dodatkowe pieniądze.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego w okresie ostatnich trzech, a nawet dwudziestu lat, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanaosobie #szkodanapojeździe #szkodanamieniu #szkodarzeczowa #wypadek #kolizja #nieszczęśliwywypadek #odszkodowanie #zadośćuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #polisa #umowaubezpieczenia #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito