Noc, dymiące kominy.

25.203,84 zł za tzw. szkodę chemiczną na pojeździe

Chemiczne uszkodzenie lakieru samochodowego, to problem doskonale znany mieszkańcom Polic i osobom, które w tym mieście często przebywają. Do powstania szkody dochodzi na skutek opadu cząsteczek chemicznych emitowanych przez jeden z zakładów funkcjonujących lokalnie. Zakład ten uporczywie uchyla się od odpowiedzialności, choć jeszcze kilka lat temu chętnie wypłacał odszkodowania za pośrednictwem swojego ubezpieczyciela. Aktualnie jedyną skuteczną drogą uzyskania świadczenia za szkodę jest skierowanie sprawy do sądu. CITO wygrywa kolejne sprawy w ostatnim czasie uzyskując dla swoich Szanownych Klientów kwotę 25.203,84 zł odszkodowania i zwrotu kosztów zastępstwa procesowego.

Masz podobny problem? Zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #szkoda #szkodachemiczna #szkodanalakierze #ubezpieczenie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #police #zakladychemicznepolice #cito