Tankowanie paliwa do samochodu

Tanie paliwo musi budzić podejrzenia!

W ostatnich dniach do CITO zgłosiło się kilka osób, które zatankowały paliwo na stacji paliw w Szczecinie firmowanej logo jednej z największych sieci hipermarketów. Skuszeni konkurencyjną ceną benzyny, po zalaniu baku zdołali przejechać zaledwie kilkaset metrów, po czym ich samochody zaczęły gasnąć. Jak wykazała wstępna ekspertyza, w felernym paliwie znajdowały się prawdopodobnie opiłki metalu, które doprowadziły do zatkania przewodów w układzie silnika. Odpowiedzialnym za szkodę jest w tej sytuacji ten, kto benzynę sprzedał. Aby udowodnić winę, musisz najpierw udowodnić faktur zakupu. Nigdy nie wyrzucaj paragonu, czy faktury za zakup paliwa – przynajmniej do momentu następnego tankowania!

Masz podobny problem? A może jesteś właśnie jedną z tych osób, które w ostatnim czasie zatankowały w Szczecinie zanieczyszczoną benzynę? Koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nasze Biuro zaopiekuje się Twoja sprawą i pomoże uzyskać należne Ci odszkodowanie.

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#oc #ubezpieczenie #szkoda #szkodanapojezdzie #paliwo #chrzczonepaliwo #ferelnepaliwo #benzyna #stacjabenzynowa #stacjapaliw #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito