Plaża, wydma, zachód słońca

12.500,00 PLN za wypadek na zejściu na plażę

Jeden z naszych Szanownych Klientów, uległ wypadkowi podczas schodzenia na plażę po drewnianej platformie. Będąc osobą niepełnosprawną ruchowo, poruszał się o kulach łokciowych. W pewnym momencie jedna z kul przebiła się przez zmurszałą deskę pomostu, w rezultacie czego poszkodowany stracił równowagę i upadł, doznając urazu ręki oraz powierzchownych otarć skórnych. Celem należytej ochrony swoich interesów majątkowych, poszkodowany skorzystał z oferty CITO. Na skutek podjętych przez nasze Biuro czynności prawnych, ustalono zarządcę feralnego zejścia na plażę oraz jego ubezpieczyciela odpowiedzialności cywilnej. Z początku zakład ubezpieczeń uchylał się od wypłaty świadczenia, niemniej po przeprowadzeniu postępowania likwidacyjnego oraz w drodze podjętych na rzecz naszego Klienta negocjacji, zdołaliśmy zawrzeć ugodę na kwotę 12.500,00 PLN.

Jesteś w podobnej sytuacji? Napotykasz trudności w ustaleniu winnego za szkodę? Nie daj się zwodzić i zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #nw #nnw #szkoda #szkodaosobowa #szkodanaosobie #uraz #złamanie #kontuzja #obrażenia #obrażeniaciała #wypadek #nieszczęśliwywypadek #potknięcie #upadek #zasadawiny #zasadaryzyka #odpowiedzialnośćnazasadziewiny #odpowiedzialnośćnazasadzieryzyka #zadośćuczynienie #odszkodowanie #świadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowań #zanżoneodszkodowanie #zaniżonezadośćuczynienie #cito