Rozbity biały samochód

Wypadek? CITO!

Czy wiesz, że nawet 90% wypłacanych odszkodowań jest zaniżone? Nie trać czasu i siły na przeciąganie liny z ubezpieczycielem. Po co strzępić nerwy, skoro ktoś może zrobić to za Ciebie? Zgłoś się do CITO i skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej. Nasze Biuro zaopiekuje się Twoją sprawą od początku, do końca, a jeśli zajdzie taka potrzeba, przeprowadzi Cię również bezstresowo przez postępowanie sądowe. Myślisz, że Twoja sprawa się nie nadaje albo, że przyznano Ci wystarczająco dużo pieniędzy? Pozwól, że ocenimy to za Ciebie! Każdą sprawę analizujemy całkowicie bezpłatnie. Zadzwoń do nas – to nic nie kosztuje!

Jesteś osobą poszkodowaną w jakikolwiek zdarzeniu losowym życia codziennego? Posiadasz polisę ubezpieczeniową? a może ktoś inny jest sprawcą szkody? Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#OC #AC #NNW #ubezpieczenie #ubezpieczeniemieszkania #ubezpieczeniemienia #polisa #szkoda #szkodanapojezdzie #szkodakomunikacyjna #szkodanaosobie #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #zanizoneodszkodowanie #dochodzenieodszkodowan #cito