Nowa strona CITO

Szanowni Państwo, przedstawiamy naszą nową stronę internetową. Liczymy, że nowa odsłona naszej firmy w internecie przekona Państwa do zostania naszym Klientem i skorzystania z usług firmy CITO – dochodzenia odszkodowań.

Nowa strona dochodzenia odszkodowań – co uległo zmianie?

Nasza nowa strona zyskała przede wszystkim nowy wygląd i nowy układ treści, jeszcze bardziej dopasowany do urządzeń mobilnych. Zachowaliśmy podział artykułów na Aktualności i Porady, ale tym razem stawiając na częste aktualizacje treści i czytelniejszy podział zawartości stron.

Aktualności – miejsce, gdzie przedstawimy naszą działalność i prowadzone przez nas postępowania. Tutaj będziemy informować o poczynaniach sportowców, których sponsorujemy. I tutaj będą Państwo mogli poznać osoby, którym pomagamy.

Porady – strona na której będziemy umieszczać informacje opisujące dochodzenia odszkodowań w sposób zrozumiały dla każdego internauty. Wyjaśnimy pojęcia i terminologię związaną z odszkodowaniami, umieścimy informacje ważne dla każdego, kto ubiega się o zwrot odszkodowania.

Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nasi stali oraz nowi Klienci szukają informacji o oferowanych przez nas usługach. Kolejne podstrony będą poświęcone prowadzonej przez Cito działalności.

Dochodzenie odszkodowań – strona opisująca możliwość uzyskania odszkodowania, bardzo często wyższego, niż proponowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Odszkodowania komunikacyjne, odszkodowania majątkowe i odszkodowania osobowe – jak i kiedy mogą Państwo starać się o odpowiednie odszkodowanie? Tutaj znajdą Państwo najważniejsze informacje.

Kontakt – adres naszej siedziby, numery telefonów i mail. Oczywiście liczymy na możliwość osobistego poznania naszych Klientów, osób, które potrzebują pomocy. Dlatego zachęcamy do kontaktu z nami i naszymi przedstawicielami.

Jesteśmy otwarci na Państwa opinie na temat nowej strony. Jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie, jakie kolejne informacje powinniśmy zamieścić na stronie www w najbliższej przyszłości, jakim tematom poświęcić najwięcej czasu oraz jakie zagadnienia szczegółowo opisać.

Życzymy miłej lektury.