Jesteśmy z Wami również w trudnych czasach!

Pandemia COVID-19 wymusiła na nas wiele wyrzeczeń i zmian w codziennych przyzwyczajeniach. Nie muszą to być wcale zmiany na gorsze! CITO jest z Wami również w trudnych czasach. Z nami załatwisz swoją sprawę bez wychodzenia z domu! Wystarczy kontakt telefoniczny i korespondencyjna wymiana dokumentów. Nie zapomnieliśmy również o naszych Szanownych Seniorach – w razie potrzeby przyjedziemy i odbierzemy niezbędne materiały możliwie jak najbardziej bezkontaktowo.

Pomimo pandemii nasze Biuro pozostaje czynne dla interesantów. Jeśli Twoja sprawa wymaga bezpośredniej rozmowy wiedz, że zachowujemy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji, stosując się do zaleceń ekspertów oraz wytycznych nakładanych na nas przepisami prawa. Zalecamy jednakże, aby w pierwszej kolejności podjąć z nami kontakt telefoniczny i umówić się na spotkanie – pozwoli nam to przygotować pomieszczenie tak, aby zminimalizować ryzyko ewentualnego rozprzestrzeniania się wirusa. Nasi specjaliści zostali dodatkowo specjalnie przeszkoleni pod kątem unikania zagrożenia transmisji SARS-CoV-2.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego nie musisz czekać ze swoją szkodą na spokojniejsze czasy. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#covid-19 #sars-cov-2 #pandemia #epidemia #stanepidemii #szkoda #oc #ac #nnw #kolizja #wypadek #nieszczesliwywypadek #szkodanapojezdzie #szkodanaosobie #szkodanamieniu #ubezpieczenie #polisa #odszkodowanie #zadoscuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #zanizoneodszkodowanie #dochodzenieodszkodowan #cito