dłoń na myszce komputerowej

I po majówce… CITO wraca do pracy!

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Nasi specjaliści bezpłatnie przeanalizują Twój przypadek, a następnie pomogą przeprowadzić Cię przez proces likwidacji Twojej szkody. Pozwól nam zająć się Twoim zmartwieniem i zapewnij sobie spokój oraz czas na swoje sprawy. Jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać, to kilka dokumentów i odrobina cierpliwości. Podczas, gdy Ty będziesz zajmować się swoimi codziennymi sprawami, my będziemy dawać z siebie wszystko, aby uzyskać należne Ci odszkodowanie. Prawda, że proste?

CITO, to kompleksowa pomoc prawna. Zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań w szkodach komunikacyjnych, osobowych, majątkowych i turystycznych. Pomagamy również w sprawach o odszkodowania z nienależycie wykonanych umów, czy też w związku z ujawnieniem ukrytych wad rzeczy ruchomych nieruchomości. CITO, to również wypożyczalnia pojazdów zastępczych we wszystkich segmentach.

Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanapojeździe #szkodakomunikacyjna #szkodanamieniu #szkodarzeczowa #szkodanaosobie #szkodaosobowa #wypadek #kolizja #szkodacałkowita #szkodaczęściowa #nieszczęśliwywypadek #pojazdzastępczy #autozastępcze #zalanie #pożar #odszkodowanie #zadośćuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #polisa #umowaubezpieczenia #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito