Drewniane ozdoby choinkowe

Nie trać głowy w Święta!

Nie myśl o prezentach za kierownicą, ani o barszczu z uszkami w pracy! Święta tuż – tuż, ale nie ma co ich sobie uprzykrzać! Spędźmy je wszyscy bezpiecznie przy wigilijnym stole, a i wówczas uważajmy, aby nam karp ością w gardle nie stanął!

Jeśli nawet mimo ostrożności nie udało Ci się uniknąć nieszczęścia, w okresie świąteczno – noworocznym, CITO pozostaje dla Ciebie otwarte. Znikamy tylko na chwilę w wigilię Świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną jakimkolwiek zdarzeniem losowym życia codziennego, koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.

#oc #ac #nw #nnw #szkoda #szkodanapojeździe #szkodakomunikacyjna #szkodanamieniu #szkodarzeczowa #szkodanaosobie #szkodaosobowa #wypadek #kolizja #szkodacałkowita #szkodaczęściowa #nieszczęśliwywypadek #pojazdzastępczy #autozastępcze #zalanie #pożar #odszkodowanie #zadośćuczynienie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #polisa #umowaubezpieczenia #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito