Wygrana sprawa, dopłata wyniosła 11 934 zł.

Kłopot z odszkodowaniem z polisy ubezpieczeniowej mieszkania?

Choć praktyka na rynku ubezpieczeń staje się co raz bardziej nieprzychylna ubezpieczonym, to jednak zawsze watro zabezpieczyć swój majątek odpowiednia polisą. Do szkód w domach i lokalach mieszkalnych dochodzi bardzo często i nie zawsze winę za nie ponosi nieuważny sąsiad.

Tak też było w przypadku jednego z naszych Szanownych Klientów. Na skutek awarii rur płaszcza wodnego z instalacji kominkowej doszło do zalania pomieszczeń mieszkalnych jego domu. Zakres szkody był znaczny i obejmował nie tylko zalanie ścian i podłóg domu, ale również kominek wraz z zabudową. Ubezpieczyciel dokonał oględzin uszkodzeń i na ich podstawie oszacował wartość szkody na rażąco zaniżoną kwotę 4.700,20 PLN. Pomimo podjętych przez naszego Klienta prób odwołania się od decyzji ubezpieczyciela, ten nie zmienił swojego stanowiska uznając, że wypłacone odszkodowanie w pełni pokrywa wszystkie straty. Nie trzeba było zasięgać opinii fachowca, aby stwierdzić, że zakres szkody był o wiele większy.

Sprawa wymagała rzetelnej pomocy prawnej. Ubezpieczony zgłosił się do CITO, a nasze Biuro niezwłocznie wystąpiło na drogę sądową i zdołało wywalczyć na jego rzecz dopłatę odszkodowania w wysokości 11.934,80 PLN!

Masz wrażenie, że ubezpieczyciel wypłacił Ci za mało pieniędzy? Odszkodowanie nie wystarczyło na usunięcie szkód? Nie martw się na zapas i zgłoś się do CITO po pomoc. Nasze Biuro obejmie Cię rzetelną i fachową ochroną, a Ty pozbędziesz się uciążliwego problemu!

Nie zwlekaj – dzwoń! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10 do 18.

#ubezpieczenie #ubezpieczeniemieszkania #szkoda #zalanie #pożar #szkodabudowlana #przepięcie #przebicie #odszkodowanie #swiadczenieodszkodowawcze #dochodzenieodszkodowan #cito