Składanie podpisu na umowie, umowa ubezpieczenia

CITO odzyskuje pieniądze z funduszu kapitałowego!

Znany zakład ubezpieczeń na życie odmówił jednemu z naszych Szanownych Klientów zwrotu środków zgromadzonych przez niego na funduszu kapitałowym. Swoją decyzje ubezpieczyciel uzasadnił tym, że koszty rozwiązania umowy rzekomo w całości skonsumowały zebrane przez ubezpieczonego pieniądze. W praktyce, oznaczałoby to, że zerwanie umowy przez ubezpieczonego miałoby go kosztować tyle, ile oszczędności zdołał odłożyć na funduszu. Nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, aby dostrzec, że ubezpieczyciel zachował się nieuczciwie… CITO zdołało odzyskać 99% kapitału zgromadzonego w ramach funduszu, redukując karę za wypowiedzenie umowy ze 100% do 1%! Postanowienia umowy, na które powoływał się zakład ubezpieczeń, uznano za niedozwolone w świetle przepisów Kodeksu cywilnego.

Masz wątpliwości, co do uczciwości postanowień zawartej z ubezpieczycielem umowy? Koniecznie zgłoś się do CITO po bezpłatną poradę. Nie zwlekaj – dzwoń! Nasi konsultanci oczekują na Twój kontakt pod numerami:

+48 91 483 70 14
+48 508 589 589

bądź drogą elektroniczną pod adresem e-mail:

biuro@cito.szczecin.pl

Możesz nas również odwiedzić w Biurze i porozmawiać z nami bezpośrednio. Zapraszamy w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, a w czwartki od 10:00 do 18:00.
#polisa #umowaubezpieczenia #ubezpieczenienażycie #funduszemerytalny #funduszkapitałowy #funduszinwestycyjny #ogólnewarunkiubezpieczenia #owu #cito