Samochody dostawcze

Cito Odszkodowania prowadzi wypożyczalnię samochodów dostawczych w Szczecinie. Nasza oferta wynajmu aut w naszej auto wypożyczalni skierowana jest do klientów indywidualnych, firm oraz przedsiębiorców ze Szczecina, którzy w codziennej działalności wykorzystują samochód jako narzędzie pracy.

Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje Państwu krótko i długoterminowy wynajem samochodów dostawczych w Szczecinie, co za tym idzie, wypożyczacie samochód na tak długo, jak jest to Państwu niezbędne. Oferując Państwu wynajem aut zapewniamy elastyczne i jasne warunki wynajmu, konkurencyjne stawki.

Posiadamy nowe samochody z bogatym wyposażeniem, dzięki którym możecie Państwo w komfortowych warunkach przewieźć każdy produkt bezpiecznie, tanio i szybko. Gwarantujemy Państwu pełne ubezpieczenia naszych samochodów dostawczych.

Przy wynajmie samochodów dostawczych bardzo ważne jest bezpieczeństwo, dlatego też wybieramy pojazdy markowe, które reprezentują wysoki standard. W naszej flocie, znajdują się pojazdy o dużej przestrzeni ładunkowej i różnych typach zabudowy.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi spotkały się z Państwa zadowoleniem.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie jak i rzetelnie przygotujemy ofertę dokładnie odpowiadającą Państwa potrzebom.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Szczecin – w konkurencyjnych cenach wypożyczamy samochody dostawcze i osobowe – szczegóły oferty dostępne są w naszym Oddziale lub pod numerem telefonu +48 508 589 589.

Lista dostępnych samochodów dostawczych

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje również: