Auto z OC sprawcy

Jeżeli samochód, którym poruszają się Państwo prywatnie lub w trakcie prowadzonej działalności gospodarczej, został uszkodzony, należy się Państwu auto zastępcze.

Cito Odszkodowania oferuje bezgotówkowy wynajem samochodu zastępczego. Otrzymają Państwo pojazd zastępczy na technologiczny okres naprawy lub do momentu wypłacenia odszkodowania w przypadku szkody całkowitej. Koszty najmu Cito odzyska od ubezpieczyciela, z OC sprawcy kolizji/wypadku.

Możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego z OC sprawcy jest gwarantowana w myśl uchwały z dnia 17 listopada 2011. Po wypełnieniu odpowiednich dokumentów, Cito Odszkodowania zwraca się w Państwa imieniu do Ubezpieczyciela sprawcy kolizji/wypadku o zwrot poniesionych kosztów w Wypożyczalni Samochodów Cito. Tym samym oszczędzają Państwo czas, nie angażują swoich środków oraz unikają konieczności kontaktu z ubezpieczycielem sprawcy.

UWAGA: Towarzystwa ubezpieczeniowe by uniknąć dodatkowych kosztów wprowadzają klientów w błąd, wmawiając im, że auto zastępcze się im nie należy. Zgodnie z w/w uchwałą mają Państwo prawo do skorzystania z samochodu zastępczego. Należy również pamiętać, że to Państwo decydują, z której wypożyczalni samochodów chcą skorzystać. Nie ma obowiązku korzystania z wypożyczalni, proponowanej przez ubezpieczyciela!

W ramach wynajmu z OC sprawcy kolizji/wypadku oferujemy:

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – przedstawimy Państwu szczegóły oferty wypożyczalni samochodów oraz poprowadzimy sprawę o odszkodowanie w Państwa imieniu.